Duvar resimleri nedir

Duvar resimleri nedir

Yazan: tames Kategori: Duvar Dekorasyonu Tarih: 2015-05-23 Okunma: 246

Duvar resimleri yeni trend duvar kağıtları

Duvar Resimleri Nedir

Dekorasyon da lider olan duvar kağıtları içerisinde  değişim gösterdikçe yerini resimli duvar kağıtlarına sonrasında resimli posterlere  ve nihayetinde duvar resimlerine döndü  bu duvarlara uygulanan resimli manzaralar geleceğin duvar kağıtları olmaya aday

Duvar resimleri yeni trend ev dekorlarında bulunması gereken hatta şart olan dekorlarının başın da gelmekte.

Önemli sebeplerin başında işyerinden evlerine yorgun argın gelen insanların bir nebze olsun evlerinde bahar resimleri, manzara resimleri görerek kendilerini ferahlatmaları tatile gidemeyenler tatil resimlerini duvarlarına taşıyarak kendilerini tatil de hissetmeleri buna benzer bir çok modeli duvarlarında görmeleri yeni  trendde duvar kağıtlarının yerini alıyor.

Duvar resimleri uygulaması duvar kağıtlarına benzemekte 40 gram suya duvar kağıdı tutkalı duvar resminin her parçasının arkasına sürülerek 1 dakika beklenir sonrasında her parça (bir resim 4 parça olabilir)  duvara uygulanır parça diğer parçanın üzerine 1cm bindirilerek yapıştırılır. Uygulama m2 si yaklaşık 10 dakika sürer.

Duvar resimleri fiyatları

Ürün fiyatları duvar kağıtlarına göre daha ucuz ve m2 olarak satılmaktadır. M2 fiyatı 24 ila 37 lira arasında değişmekte ürün kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

Ürünleri aşağıdaki linkten görebilirsiniz

http://www.duvarsusu.com/duvar-resimleri/manzara-duvar-resimleri